به مشاوره نیاز دارید؟

0912-8390325

021-44699715

 

مرکز تخصصی گیربکس اتوماتیک اتومات کار با مدیریت آقای بیژن مرادی با سابقه نزدیک به ده سال در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک و تامین قطعات انواع گیربکس های اتوماتیک درحال فعالیت میباشد. آقای مرادی فعالیت خود را در زمینه گیربکس اتوماتیک بعد از اتمام تحصیلات, در کنار آقای مهندس آرام و در تعمیرگاه موشیخ واقع در خیابان جانبازان شروع کرد. آقای مهندس آرام را می توان به جرات اولین فرد متخصص در ایران در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک دانست. پس از گذشت چند سال و اتمام آموزش، ایشان هفت سال پیش کار خود را شخصا در زمینه تعمیرات تخصصی انواع گیربکس های اتوماتیک شروع کرد و تا کنون نیز همکاری خود را با آقای موشیخ در این زمینه ادامه می دهد.  

مشاوره و عیب یابی رایگان

اتومات کار یکی از بزرگترین مراکز تخصصی گیربکس اتوماتیک در ایران می باشد که بر خلاف تعمیرگاه های مشابه، تمامی مراحل عیب یابی سیستم و تعمیر گیربکس اتومات را با بهره گیری از نرم افزار و تجهیزات شبیه ساز با آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام می دهد.

ادامه مطلب...

نکات ضروری

دارندگان خودروهای با گیربکس اتومات، جهت سهولت در استفاده از خودروی خود می بایست نکاتی را بدانند و رعایت کنند که در هنگام بروز مشکلات احتمالی و خطاهای آن، آشنایی کامل با شرایط پیش آمده را داشته باشند و در رفع مشکل اقدام آگاهانه تری صورت دهند.

ادامه مطلب...

اتومات کار در فضای مجازی

کانال آپارات

"ویدیو ها و فیلم های آموزشی گیربکس اتومات را
در کانال آپارات ما دنبال کنید."

اتومات کار

کانال تلگرام

"اخبار و اطلاعات مرتبط با گیربکس اتومات را
در کانال تلگرام ما دنبال کنید."

اتومات کار

درباره ما

مرکز تخصصی گیربکس اتوماتیک اتومات کار با مدیریت آقای بیژن مرادی با سابقه نزدیک به ده سال در زمینه تعمیرات و تامین قطعات انواع گیربکس های اتوماتیک در حال فعالیت می باشد.

آقای بیژن مرادی فعالیت خود را در زمینه گیربکس اتوماتیک بعد از اتمام تحصیلات, در کنار آقای مهندس آرام و در تعمیرگاه موشیخ واقع در خیابان جانبازان شروع کرد. آقای مهندس آرام را می توان به جرات اولین فرد متخصص در ایران در زمینه تعمیرات گیربکس های اتوماتیک دانست.

ادامه مطلب...

تماس با ما

 آدرس : شهرک آپادانا شهرک شهید رحمانی ورودی کارواش آپادانا جنب پایانه آزادی

شماره تماس:   8390325-0912      44699715-021

ایمیل: info@automatkar.com

 

 

Truck

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet.

Storage

Vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper.